Yönetim Şeması

Alaaddin Yıldırım
Teknik Müdür Yardımcısı
Teknik Müdür Yardımcısı

 28.02.1966 tarihinde Erzincan ilinde doğan Alaaddin YILDIRIM ilk, orta ve lise öğrenimini Erzincan´da tamamladı. Tarım Ön Lisans ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. 1992 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi büyünsinde memuriyete başlamış olup, 2004 yılında Park ve Bahçeler Müdürlüğünde göreve başlamıştır. Park ve Bahçeler Müdürlüğünde Kontrol Mühendisi, Kontrol Amiri ve Şef olarak görev yapmıştır. 2017 yılından itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğünde Teknik Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Alaaddin YILDIRIM evli ve iki çocuk babasıdır.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ
DAİRE BAŞKANIMIZ
MÜDÜRÜMÜZ
BU AY YAPILACAKLAR
Bu kış aylarında donmalar yoğun olarak görünebilir.
Ocak ayı ilkbahar hazırlığı için en uygun aylardandır.Bu dönemde bahçe işleri için kullandığınız aletlerin bakım ve tamirini yapabilirsiniz.
Ocak ayında bahçenize ekeceğiniz çiçekler güneş ışığına fazla ihtiyaç duymayan gölgede yetişen çiçeklerden olmalıdır. Ocak ayı kış ayları arasında olduğu için güneş ışığı fazla olmayacak buda bitkilerin gelişim sürelerini uzatacaktır.
Donma ve çözülmeler toprağın gevşeyip kabarmasına sebep verdikleri için bitkilerin çevresindeki toprak sıkıştırılmalıdır.
Çimenleri gübrelemek için uygun bir dönemdir.
İlkbahar ve yaz çiçeklerinin soğanlarını dikmeye başlayabilirsiniz.